قوانين و مقرراتشرایط و ضوابط عضویت

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک بر روی این لینک ، مراحل عضویت را تایید می‌کنند . عضویت در سایت رایگان می باشد . کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند در قسمت ثبت نام بر روی لینک رمز عبور را فراموش کرده‌ام کلیک کرده و مجددا برای اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند. کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به ‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع برعهده شخص کاربر است . البته سایت دارای ویژگی کاربر میهمان نیز می باشد که نیازی به عضویت در سایت نیست ولی شامل بسیاری از امکانات سایت نمی شود .


شرایط و ضوابط استفاده

استفاده از سایت فروشگاه نگار الکترونیک به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد

 • خرید کالا از فروشگاه اینترنتی نگار الکترونیک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.
 • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی soft@negarelec.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
 • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام می نماید
 • كاربران هنگام سفارش كالا از خارج ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كاملی را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد
 • فروشگاه اینترنتی نگار الکترونیک هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند ( همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
 • تمام ابزارهایی که در فروشگاه اینترنتی نگار الکترونیک باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
 • ارتباط فروشگاه اینترنتی نگار الکترونیک با کاربران ازطریقwww.negarelec.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) برقرار مي گردد.
 • فروشگاه اینترنتی نگار الکترونیک به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 • محصولات ارائه شده در وب‌ سایت از شرکت‌های معتبر خارجی خریداری و عرضه می‌شود
 • شما درتمامی روزهای هفته (حتی ایام تعطیل) می توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید و اولین روز پس از تعطیلات اطلاعات خرید شما پردازش می‌‏شود.


شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی نگار الکترونیک ، سایتwww.negarelec.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی نگار الکترونیک درج نموده است.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
 • بعد از اتمام موفقيت آميز فرآيند خريد و آماده شدن اقلام در فروشگاه اينترنتی نگار الکترونیک اطلاعات خريد شما (کد رهگیری) از طريق پيامک به شماره اي كه در قسمت اطلاعات ثبت كرده‌ايد، ارسال خواهد شد.
 • تمام درخواست‌ها و استعلام‌های ثبت شده در سایت در قسمت پنل مدیریت قابل پیگیری می باشند . در صورتی که موجودی محصولی به پایان رسیده باشد فروشگاه موظف است با مشتری هماهنگی لازم انجام دهد و مبلغ سفارش را سریعا مسترد نماید
 • عکس های قطعات که در سایت ملاحظه می فرمایید عکس هایی هستند که از اولین نمونه ها گرفته شده و ممکن است طبق رویکرد شرکت تولید کننده گاهی بارکد روی قطعه و یا حک شدن آن به صورت لیبل و لیزر دستخوش تغییر شود اما ماهیت کالا هیچگونه تغییری نکرده است.


شرایط حمل و تحویل کالا

تحویل کالا علاوه بر حضور مشتری در فروشگاه از طریق پیک موتوری- شرکت چاپار - شرکت کالارسان - شرکت تیپاکس و ترمینال نیز ممکن می باشد و نكته قابل توجه اين مي باشد كه هزينه حمل از سمت خریدار تامين می‌گردد.